Dołącz do zespołu magazynierów w Swadzimiu!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Swadzim Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Szkolenia

Imprezy firmowe

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży modowej prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Pracownik Magazynu.


Szukasz nowej pracy?

Dla osób dyzpozycyjnych do pracy w systemie dwuzmianowym (06:00 - 14:00 oraz 14:30 - 22:00) oraz mających możliwość samodzielnego dojazdu do Swadzimia przygotowaliśmy ciekawą ofertę!

 

Prace jakie na Ciebie czekają to:

  • kompletacja lekkich zamówień (odzież, obuwie)
  • metkowanie towaru
  • praca ze skanerem
  • inwentaryzacje

 

W zamian za zaangażowanie otrzymujesz:

  • umowę zlecenie na start bezpośrednio u pracodawcy
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • szkolenia wewnętrzne
  • świeże przekąski
  • atrakcyjny system poleceń pracowniczych
  • przy UoP dodatkowe benefity: karta Multisport, opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe

 

Dodatkowe informacje

Jesteś gotowy/a rozpocząć nową pracę?

Dzwoń lub pisz: 508 351 455 / k.piatek@ksservice.pl ,a my zajmiejmy się resztą formalności!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Dołącz do zespołu magazynierów w Swadzimiu!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Dołącz do zespołu magazynierów w Swadzimiu! w miejscowości: Tarnowo Podgórne jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Dołącz do zespołu magazynierów w Swadzimiu! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dołącz do zespołu magazynierów w Swadzimiu!, praca w Tarnowo Podgórne dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Klaudia Piątek

e-mail k.piatek@ksservice.pl

phone 508351455

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie