17 zł brutto/h + 3,40 zł/h brutto (premia) - praca w zakładzie wytwarzającym szkło

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Szczecin Wynagrodzenie do negocjacji

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski.

Aktualnie poszukujemy kandydatów chcących nawiązać długotrwałą współpracę na stanowisku: Operatora Maszyn


Zaangażowanie, sprawność fizyczna i gotowość do pracy 3-zmianowej - to są nasze oczekiwania. Spełniasz je?

Świetnie, dołacz do nas!

Pracując z nami, masz szansę na stabilną i trwałą wspólpracę, wzbogacenie swojego cv o nowe doświadczenie zawodowe czy atrakcyjne zarobki.

Zapewniamy umowę o pracę, wynagrodzenie w kwocie 17 zł brutto/h, wzbogacone premią (dodatkowe 3,40 zł brutto/h do Twojej stawki godzinowej) czy sznase rozwoju. I to nie wszystko!

Praca odbywa się głównie od poniedziałku do piątku,  ewentualnie jedną bądź dwie soboty w miesiącu, co zostanie dodatkowo wynagrodzone.

 

Oferta wydaje się interesująca? Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z naszym Rekruterem, dostępnym od poniedziałku do piątku :-)

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako 17 zł brutto/h + 3,40 zł/h brutto (premia) - praca w zakładzie wytwarzającym szkło

Jaka oferta pracy na stanowisku: 17 zł brutto/h + 3,40 zł/h brutto (premia) - praca w zakładzie wytwarzającym szkło w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako 17 zł brutto/h + 3,40 zł/h brutto (premia) - praca w zakładzie wytwarzającym szkło Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko 17 zł brutto/h + 3,40 zł/h brutto (premia) - praca w zakładzie wytwarzającym szkło, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

phone 504862677

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie