Praca przy pakowaniu i załadunku towaru (wymagane uprawnienia na suwnicę) - Szczecin Dąbie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Szczecin Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy transport

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Szczecinie, poszukujemy osób do pracy przy pakowaniu towaru i przygotowywania go do wysyłki (z uprawnianiami na suwnicę).


Pracuj z nami!

Na początek zaoferujemy Ci wynagrodzenie w wysokości 19,50 zł/h brutto, a do tego dopłata w wysokości 0,50 zł za każdą godzinę i premia - 170 zł za samą obecność. 

U nas otrzymasz stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia. 

Możesz liczyć również na pakiet benefitów pozapłacowych, w tym: ubezpieczenie grupowe, dostęp do pakietów sportowych, dofinansowanie do nauki i uprawnień. 

Zależy nam na ciągłym rozwoju naszych pracowników dlatego po 3 miesiącach oferujemy awans na wyższe stanowisko oraz podwyższenie wynagrodzenia o ponad 250 zł!

 

Do Twoich zadań będzie należało pakowanie towaru i przygotowanie go do wysyłki, a także obsługa suwnicy w pracach na dziale pakowania. 

 

Oczekujemy uprawnień zezwalających na obsługę suwnic (UDT), dyspozycyjności do pracy zmianowej (6-14 i 14-22), a także chęci podjęcia długoterminowej współpracy. 

 

Nie zastanawiaj się dłużej - startujemy już od 11.01!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca przy pakowaniu i załadunku towaru (wymagane uprawnienia na suwnicę) - Szczecin Dąbie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca przy pakowaniu i załadunku towaru (wymagane uprawnienia na suwnicę) - Szczecin Dąbie w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca przy pakowaniu i załadunku towaru (wymagane uprawnienia na suwnicę) - Szczecin Dąbie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca przy pakowaniu i załadunku towaru (wymagane uprawnienia na suwnicę) - Szczecin Dąbie, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

phone 504862677

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie