Prace na Magazynie - 3600 zł brutto/mies.

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Bielany Wrocławskie Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286, jest agencją pracy certyfikowaną na terenie Polski.

Firma, dla której poszukujemy Pracowników, jest globalnym specjalistą w zakresie usług logistycznych.


Dołącz do nas!

Wystarczy, że posiadasz doświadczenie jako Pracownik Magazynowy. Będziesz odpowiedzialny za rozładunek kontenerów.

Otrzymasz od nas umowę o pracę, wynagrodzenie 3600 zł brutto/mies., opiekę koordynatora ds. personalnych i możliwość pracy w międzynarodowej firmie.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Prace na Magazynie - 3600 zł brutto/mies.

Jaka oferta pracy na stanowisku: Prace na Magazynie - 3600 zł brutto/mies. w miejscowości: Bielany Wrocławskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Prace na Magazynie - 3600 zł brutto/mies. Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Prace na Magazynie - 3600 zł brutto/mies., praca w Bielany Wrocławskie dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Prace na Magazynie - 3600 zł brutto/mies., Bielany Wrocławskie

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Michał Hilicki

e-mail m.hilicki@ksservice.pl

phone 517 612 024

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie