Sortowanie Metalu w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Lokeren Wynagrodzenie do negocjacji

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. jest polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną również na terenie Belgii.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Pracowników Fizycznych.


Dołącz do nas!

Otrzymasz umowę o pracę, belgijskie wynagrodzenie oraz liczne dodatki pozapłacowe!

Gwarantujemy również pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i opiekę naszego koordynatora w trakcie Twojego zatrudnienia!

Do Twoich obowiązków będzie należało sortowanie złomu, jego ważenie i umieszczanie w odpowiednich pojemnikach.

 

Dodatkowe informacje

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące oferty, skontaktuj się z naszym rekruterem dostępnym pod numerem +48 517 612 024!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Sortowanie Metalu w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sortowanie Metalu w Belgii w miejscowości: Lokeren jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sortowanie Metalu w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sortowanie Metalu w Belgii, praca w Lokeren dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Sortowanie Metalu w Belgii, Lokeren

Oferta jest ważna jeszcze 26 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Michał Hilicki

e-mail m.hilicki@ksservice.pl

phone 517 612 024

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie