Szukasz pracy w międzynarodowej firmie? Dołącz do nas! Poszukujemy operatorów wózków widłowych

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Pabianice Wynagrodzenie do negocjacji

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Międzynarodowa Firma

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, dużej firmy farmaceutycznej w Ksawerowie, poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego

lokalizacja: Ksawerów (woj. łódzkie)


Pracuj z nami!

Poszukujemy zaangażowanych i odpowiedzialnych osób do pracy na stanowisku Operatora Wózka Widłowego w naszym magazynie w Ksawerowie. 

Dołączając do nas zyskujesz stałe zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę. 

Przez okres próbny 3-miesięcy będziesz zatrudniony przez Agencję Zatrudnienia, po tym czasie możesz "przejść" bezpośrednio do szeregów naszego Klienta.

Możesz liczyć na wynagrodzenie w wysokości 3200 zł brutto składające się z podstawy oraz stałej premii miesięcznej. 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6). 

Do Twoich zadań będzie należało wykonywanie prac rozładunkowo/ załadunkowych przy użyciu wózka widłowego. 

Oczekujemy jedynie uprawnień na wózki widłowe oraz dyspozycyjności do pracy we wskazanych godzinach. 

 

Masz pytania? Zadzowń do naszego rekrutera - 506 651 605 - i dowiedz się więcej :)

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Szukasz pracy w międzynarodowej firmie? Dołącz do nas! Poszukujemy operatorów wózków widłowych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Szukasz pracy w międzynarodowej firmie? Dołącz do nas! Poszukujemy operatorów wózków widłowych w miejscowości: Rzgów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Szukasz pracy w międzynarodowej firmie? Dołącz do nas! Poszukujemy operatorów wózków widłowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Szukasz pracy w międzynarodowej firmie? Dołącz do nas! Poszukujemy operatorów wózków widłowych, praca w Rzgów dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.