Pracownik z uprawnieniami na wysoki skład Siedlce!

Work & Profit Spółka z o.o. Siedlce Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Rozwój Kariery

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik z uprawnieniami na wysoki skład Siedlce!

Pracownik działu logistyki w markecie budowlanym w Siedlcach

Zakres obowiązków:

  • Ładunek i rozładunek towaru
  • Kontrola nad wydawanym z magazynu towaru
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Prace magazynowe

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Uprawnienia na wysoki skład

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 20 zł brutto
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Bezpłatne szkolenia

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego i załączenie cv.

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email poczta[at]workprofit.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.htmlSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik z uprawnieniami na wysoki skład Siedlce!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik z uprawnieniami na wysoki skład Siedlce! w miejscowości: Siedlce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work & Profit Spółka z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik z uprawnieniami na wysoki skład Siedlce! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik z uprawnieniami na wysoki skład Siedlce!, praca w Siedlce dopasowana do Twoich wymagań.Work & Profit Spółka z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.