Operator Heftrucka w Belgii - od 12,67 euro brutto/h


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną także na terytorium Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta, belgijskiej firmy będącej ekspertem w branży logistycznej, poszukujemy Pracowników na stanowisko: Operator wózków widłowych niskiego składowania (Heftruck).


Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy jako Kierowca Wózka Widłowego Niskiego Składowania (typu heftruck)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu do Belgii swoim samochodem
  • chęć i motywacja do pracy

 

Benefity:

  • polska umowa o pracę na warunkach belgijskich (stawka belgijska, składki odprowadzane w Polsce)
  • wynagrodzenie podstawowe (12,67 EUR) + dodatek zmianowy
  • liczne dodatki
  • opieka Koordynatora w Belgii i pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

 

Zakres zadań:

  • obsługa wózka widłowego niskiego składowania typu heftruck
  • inne prace magazynowe

 

Dodatkowe informacje

Zadzwoń do naszego Rekrutera (+48 517 612 024) i poznaj szczegóły oferty!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator Heftrucka w Belgii - od 12,67 euro brutto/h

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Heftrucka w Belgii - od 12,67 euro brutto/h w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Heftrucka w Belgii - od 12,67 euro brutto/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Heftrucka w Belgii - od 12,67 euro brutto/h, praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.