Zostań Operatorem Wózka Widłowego i zyskaj umowę o pracę i inne benefity!

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Stargard Szczeciński , zachodniopomorskie
Pyrzyce , zachodniopomorskie
Gryfino , zachodniopomorskie
Praca Zostań Operatorem Wózka Widłowego i zyskaj umowę o pracę i inne benefity!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, do jednego ze szczecińskich oddziałów dużej firmy logistycznej, poszukujemy Magazynierów do obsługi wózków widłowych.


Sprawdź jaką ofertę przygotowaliśmy!
  • Szukamy Operatorów wózka widłowego posiadających uprawnienia UDT.
  • Pracując u nas zyskasz stabilność zatrudnienia, ponieważ  zapewniamy umowę o pracę.
  • Oferujemy Ci wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3300 zł brutto.
  • Docenimy Twoje zaangażowanie i po okresie próbnym dodajemy atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. Medicover, kartę Multisport.
  • Co więcej masz szansę na zwiększenie wypłaty o wysokie dodatki jeśli pomożesz nam w zatrudnieniu pracowników z uprawnieniami.
Na czym polega praca?

Będziesz odpowiedzialny/a za załadunek samochodów, rozładunek towarów i rozmieszczenie ich na magazynie przy pomocy wózka widłowego.

 

Pracujemy w systemie trzyzmianowym (0:00 – 8:00; 5:00 – 13:00; 13:00 – 21:00).


Opieka lekarska

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Firma zlokalizowana jest w Zdunowie.

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń pod numer 508 351 455, a my Cię przekonamy, dlaczego warto z nami współpracować.

Wynagrodzenie
3300 brutto PLN / Miesiąc

Oferta jest ważna jeszcze 131 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Zostań Operatorem Wózka Widłowego i zyskaj umowę o pracę i inne benefity!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Zostań Operatorem Wózka Widłowego i zyskaj umowę o pracę i inne benefity! w miejscowości: Gryfino jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Zostań Operatorem Wózka Widłowego i zyskaj umowę o pracę i inne benefity! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zostań Operatorem Wózka Widłowego i zyskaj umowę o pracę i inne benefity!, praca w Gryfino dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.