Mamy dla Ciebie pracę Magazyniera - 18 zł/h brutto, atrakcyjna lokalizacja!

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Praca Mamy dla Ciebie pracę Magazyniera - 18 zł/h brutto, atrakcyjna lokalizacja!

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie dla naszego Klienta, sprzedawcy systemów diagnostycznych poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier


Lubisz pracować na magazynie?

A może poszukujesz pracy, którą będziesz mógł rozpocząć od zaraz?

Zgłoś się do nas, mamy dla Ciebie idealne stanowisko!

Współpracuj z renomowaną firmą jako Pracownik Magazynowy.

Jeżeli masz za sobą pierwsze doświadczenia związane z pracą fizyczną ,nie straszna Ci praca z ciężarami o wadze około 15 kg a do tego chcesz zajmować się relokacją towarów i przyjmowaniem dostaw – to oznacza, że jesteś idealnym kandydatem, do naszego zespołu!

Gwarantujemy Ci:

  • ciekawe zadania;
  • świetną atmosferę w pracy;
  • wynagrodzenie 18 zł/h brutto;
  • umowę zlecenie.

Nasza firma znajduje się w świetnej lokalizacji na poznańskich Jeżycach!

Wymagania

CV


Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Daj nam się poznać i otwórz się na nowe możliwości.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, zadzwoń pod numer: 503 075 956 lub napisz na adres: e.cofta@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 135 dni

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Mamy dla Ciebie pracę Magazyniera - 18 zł/h brutto, atrakcyjna lokalizacja!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mamy dla Ciebie pracę Magazyniera - 18 zł/h brutto, atrakcyjna lokalizacja! w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mamy dla Ciebie pracę Magazyniera - 18 zł/h brutto, atrakcyjna lokalizacja! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mamy dla Ciebie pracę Magazyniera - 18 zł/h brutto, atrakcyjna lokalizacja! , praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.