Wyszukaj spośród 10447 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik logistyki, operator wózków widłowych wysokiego składowania k/m

Lokalizacja: Nördlingen , Bawaria;
Wynagrodzenie: 13 bruttoEUR / Godzina
Twoje obowiązki
  • Pomoc na magazynie,
  • Praca na magazynie centralnym i magazynie typu chłodnia,
  • Transport wózkiem wysokiego składowania,
  • Załadunek samochodów ciężarowych / zabezpieczenie ładunku,
  • Kompletacja zamówień,
  • Kontrola towarów przychodzących.
Pracodawca oczekuje
  • Mile widziane wykształcenie w kierunku logistyki,
  • Doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,
  • Znajomości języka niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie z- SAP, umiejętność obsługi komputera, wiedza z zakresu towarów niebezpiecznych,
  • Mile widziane prawo jazdy i samochód.
Co oferujemy?
  • Wynagrodzenie w wysokości 13 euro brutto/h + 10€ diety netto za każdy przepracowany dzień,
  • Zakwaterowanie płatne,
  • Niemiecką umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • Pełny pakiet socjalny,
  • Pomoc ze strony House of Jobs.

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem +48 722 004 929

Możesz także wysłać Swoje CV na adres: info-polen@houseofjobs.de

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik logistyki, operator wózków widłowych wysokiego składowania k/m

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik logistyki, operator wózków widłowych wysokiego składowania k/m w miejscowości: Nördlingen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HOUSE OF JOBS GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik logistyki, operator wózków widłowych wysokiego składowania k/m Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik logistyki, operator wózków widłowych wysokiego składowania k/m, praca w Nördlingen dopasowana do Twoich wymagań.HOUSE OF JOBS GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii