Wyszukaj spośród 10174 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik magazynu / operator wózka widłowego (2 zmiany)

Lokalizacja: Gliwice , śląskie;

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749) dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu

LOKLOKALIZACJA: Gliwice ( okolice przystanku Brzezinka Park Logistyczny)

Zakres obowiązków:
  • Transport towarów przy użyciu wózka widłowego,
  • Przyjmowanie dostaw i wydawanie zamówień,
  • Załadunek/rozładunek samochodów dostawczych,
  • Praca ze skanerem i wprowadzanie danych do systemu SAP.
Oczekujemy:
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00) od poniedziałku do piątku,
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stawkę 3200 zł brutto miesięcznie, jeśli posiadasz uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego lub jesteś gotów na ich wyrobienie,
  • Stawkę 2700 zł brutto miesięcznie dla osób bez uprawnień na wózek widłowy,
  • Możliwość uzyskania premii oraz pracy nadgodzinach dla zainteresowanych,
  • Dla najlepszych możliwość podnoszenia kwalifikacji na koszt pracodawcy,
  • Dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport, pakiet medyczny oraz premię za polecenie nowego pracownika).

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynu / operator wózka widłowego (2 zmiany)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu / operator wózka widłowego (2 zmiany) w miejscowości: Gliwice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PowerJobs Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynu / operator wózka widłowego (2 zmiany) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu / operator wózka widłowego (2 zmiany), praca w Gliwice dopasowana do Twoich wymagań.PowerJobs Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii