Wyszukaj spośród 12307 ofert pracy

Kierownik magazynu

Lokalizacja: Koło , wielkopolskie;
Zakres obowiązków
  • koordynowanie pracy zespołu, nadzór nad sprawnym działaniem magazynu,
  • organizowanie pracy personelu magazynowego,
  • planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej,
  • stała współpraca z działami: produkcji, logistyki i dystrybucji,
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów,
  • rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami i uszkodzeniami towarów powstałych podczas transportu,
  • nadzór nad jakością wysyłanego towaru .
Wymagania
  • wykształcenie min.średnie,
  • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku,
  • znajomość procesów magazynowania i logistyki,
  • zdolnośc do kierowania zespołem i organizowania pracy własnej i innych.
Oferujemy
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • pracę na umowie o pracę.
  • praca w siedzibie firmy, dwuzmianowa 7-15,15-23.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: List motywacyjny

Gdzie szukać pracy jako Kierownik magazynu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik magazynu w miejscowości: Koło jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PPH "AGRONAS" Sp. z o.o lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik magazynu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik magazynu, praca w Koło dopasowana do Twoich wymagań.PPH "AGRONAS" Sp. z o.o praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
PPH "AGRONAS" Sp. z o.o

Praca Kierownik magazynu, Koło

Oferta jest ważna jeszcze 20 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Urszula Białecka

kadry@agronas.pl

632720403

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie