Wyszukaj spośród 10024 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik magazynu - Bez uprawnień - OD ZARAZ

Lokalizacja: Łódź , łódzkie;

Firma Fenix Poland S.A. (nr certyfikatu 15344)

Poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier w hurtowni farmaceutycznej.

Miejsce pracy: ul. Gillette, Retkinia

Zakres obowiązków:
  • Załadunek, rozładunek
  • Sortownia produktu na magazynie
  • Pracę porządkowe
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA !
Oczekujemy:
  • Dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze godzin,
  • Gotowości do wykonywania prac fizycznych
Oferujemy:
  • Umowę o pracę tymczasową - z bardzo szybką możliwością przejścia na firmę
  • Prace w systemie zmian, od poniedziałku do piątku (w godzinach:14:00 - 22:00, 18:00 - 02:00, 22:00 - 06:00)
  • Stawkę 2400 brutto + premia 600 zł brutto + dodatek za prace w godzinach nocnych 20% (około 2300 netto)
  • Premia frekwencyjna 250 zł brutto
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Pakiet sportowy OK System
Dodatkowe informacje

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESŁANIE CV LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 504-246-424

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynu - Bez uprawnień - OD ZARAZ

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu - Bez uprawnień - OD ZARAZ w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Fenix S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynu - Bez uprawnień - OD ZARAZ Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu - Bez uprawnień - OD ZARAZ, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Fenix S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii