Magazynier Працівник на склад

Job Impulse Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne Wynagrodzenie do negocjacji

генція тимчасового працевлаштування Job Impulse Polska працює на польському ринку вже понад 10 років (номер у реєстрі: 3000). За нашим посередництвом щомісяця знаходять тимчасову або постійну роботу тисячі людей у цілій Польщі. З травня 2015 і до сьогодні ми працевлаштували понад 3 000 працівників зі Східної Європи у наших клієнтів - провідних польських виробників.ч

Завдання:

  • Прийняття і контроль товару
  • Розкладання товару в магазині та на складі
  • Приготування і видання товару клієнту зі складу

Вимоги:

  • Уміння працювати в колективі
  • Скурпульозність і докладність
  • Вітається наявність прав на вузки

Пропонуємо:

  • 3200 зл/брутто
  • Вид умови : umowa o pracę
  • Участь в програмах по підняттю кваліфікаціЇ
  • Навчання стаціонарно та онлайн
  • Праця в дві зміни по 8 робочих годин
  • Смартфон
  • Переваги: медичне страхування, карта Multisport

Gdzie szukać pracy jako Magazynier Працівник на склад

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier Працівник на склад w miejscowości: Tarnowo Podgórne jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Job Impulse Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier Працівник на склад Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier Працівник на склад, praca w Tarnowo Podgórne dopasowana do Twoich wymagań.Job Impulse Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.