Pracownik produkcji - zarób do 4700 zł brutto

PowerJobs Sp. z o.o. Zabrze Wynagrodzenie do negocjacji

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749) poszukuje pracowników produkcji do znanej firmy o stabilnej pozycji na rynku - NGK Ceramics.
 

Lokalizacja: Gliwice (darmowy dojazd z ościennych miast: Ruda Śląska, Świętochłowice, Zabrze, Bytom, Knurów)

Wymagania

Wymagane wykształcenie min. zawodowe oraz udokumentowane doświadczenie zawodowe.

Od kandydatów oczekujemy również chęci związania się z firmą na dłużej i chęci do rozwoju w obszarze produkcyjnym.
 

Oferujemy

Praca w systemie równoważnym (ok. 14 dni pracy i 14 dni wolnego w skali miesiąca). Godziny pracy 7-19, 19-7.
 

Wynagrodzenie: 3400 zł brutto + dodatki + premie do 10%, oferujemy również bogaty pakiet socjalny (karta Multisport już od 20 zł).


Nie czekaj, aplikuj już teraz!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji - zarób do 4700 zł brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - zarób do 4700 zł brutto w miejscowości: Zabrze jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PowerJobs Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji - zarób do 4700 zł brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - zarób do 4700 zł brutto, praca w Zabrze dopasowana do Twoich wymagań.PowerJobs Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.