Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji - zarób do 4700 zł brutto

Lokalizacja: Zabrze , śląskie;
Opis stanowiska

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749) poszukuje pracowników produkcji do znanej firmy o stabilnej pozycji na rynku - NGK Ceramics.

Lokalizacja: Gliwice (darmowy dojazd z ościennych miast: Ruda Śląska, Świętochłowice, Zabrze, Bytom, Knurów)

Wymagania

Wymagane wykształcenie min. zawodowe oraz udokumentowane doświadczenie zawodowe.

Od kandydatów oczekujemy również chęci związania się z firmą na dłużej i chęci do rozwoju w obszarze produkcyjnym.

Oferujemy

Praca w systemie równoważnym (ok. 14 dni pracy i 14 dni wolnego w skali miesiąca). Godziny pracy 7-19, 19-7.

Wynagrodzenie: 3400 zł brutto + dodatki + premie do 10%, oferujemy również bogaty pakiet socjalny (karta Multisport już od 20 zł).

Nie czekaj, aplikuj już teraz!

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji - zarób do 4700 zł brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - zarób do 4700 zł brutto w miejscowości: Zabrze jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PowerJobs Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji - zarób do 4700 zł brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - zarób do 4700 zł brutto, praca w Zabrze dopasowana do Twoich wymagań.PowerJobs Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.