Praca na magazynie - 1470 zł brutto / premia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Stryków Wynagrodzenie do negocjacji

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - lidera branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na magazynie.


Czy to o Tobie?

Szukasz pracy dodatkowej? Chcesz sobie dorobić w okresie wakacyjnym? Jeśli tak to świetnie – mamy ofertę, która może Cię zainteresować!

Do Twoich obowiązków będzie należał:

załadunek i rozładunek towaru oraz inne proste prace magazynowe.

Oferujemy:

Dołącz do nas, a zaoferujemy Ci zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze 1/2 etatu z atrakcyjną stawką 1470 zł brutto i premią! Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 3:30- 7:30. Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi! Wdrożymy Cię w zakres obowiązków, a nasz koordynator personalny z chęcią odpowie na Twoje pytania.

Dodatkowe informacje

Tak! To praca dla Ciebie – WYŚLIJ CV już teraz! Masz pytania?

Skontaktuj się z nami pod nr tel. 506 561 604.

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na magazynie - 1470 zł brutto / premia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na magazynie - 1470 zł brutto / premia w miejscowości: Ozorków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na magazynie - 1470 zł brutto / premia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na magazynie - 1470 zł brutto / premia, praca w Ozorków dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.