Wyszukaj spośród 12372 ofert pracy

Pracownik magazynu

Lokalizacja: Błonie , mazowieckie;

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pracownik magazynu

Zadania:
  • Kompletacja zamówień zgodnie ze specyfikacją
  • Pakowanie, etykietowanie, przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Przyjęcie towaru
  • Praca ze skanerem magazynowym
  • Monitorowanie stanów magazynowych i ich uzupełnianie
  • Pomocnicze prace magazynowe
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy ze skanerem magazynowym
  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Odpowiedzialność, dyspozycyjność
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie - stawkę godzinową w zależności od posiadanych uprawnień od 19,30 zł brutto/h do 23 zł brutto/h plus premię
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia w strukturach firmy
  • Benefity w postaci dofinansowania posiłków, karty Multisport, karty Medicover, ubezpieczenia grupowego

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu w miejscowości: Błonie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu, praca w Błonie dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Praca Pracownik magazynu, Błonie