Wyszukaj spośród 12359 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator wózka widłowego - darmowy transport!

Lokalizacja: Oborniki , wielkopolskie
Obrzycko , wielkopolskie
Szamotuły , wielkopolskie
Rogoźno , wielkopolskie
Połajewo , wielkopolskie
Murowana Goślina , wielkopolskie
Data: 18-06-2019, do końca 2 dni
Praca Operator wózka widłowego - darmowy transport!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator wózka widłowego.


Ważne jest, abyś:

był gotowy do pracy w systemie III zmianowym oraz posiadał wykształcenie zawodowe/średnie. Mile widziane są uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny.  

Proponujemy Ci:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wysokie wynagrodzenie zasadnicze adekwatne do Twoich umiejętności. Ponadto, już od początku zatrudnienia, będą przysługiwać Ci premie. Zapewniamy także bezpłatny transport pracowniczy z Szamotuł, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna oraz Murowanej Gośliny. U nas masz pewność jasnych warunków zatrudnienia.

Opis stanowiska:

obsługa wózka widłowego i relokacja towarów. 


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy Transport

System Premiowy
Dodatkowe Informacje

Kandydacie! Nie czekaj – aplikuj! Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcamy do kontaktu: 506 561 859 lub b.golabek@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 2 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego - darmowy transport!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego - darmowy transport! w miejscowości: Murowana Goślina jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego - darmowy transport! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego - darmowy transport!, praca w Murowana Goślina dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii