Wyszukaj spośród 12467 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier - 3550 zł brutto

Lokalizacja: Sochaczew , mazowieckie; Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie; Ożarów Mazowiecki , mazowieckie; Pruszków , mazowieckie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Magazynier.


Kandydacie!

Jeśli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe (również bez UDT) oraz jesteś gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym – to oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Twoimi przyszłymi zadaniami będą:

rozładunek i załadunek towaru przy użyciu wózka widłowego, przeładunek materiałów na magazynie oraz praca ze skanerem.

 

Pracuj z nami i zyskaj:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem nawet do 3 550 zł brutto (podstawa, premia). Pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym, a dla chętnych możliwe są ekstra płatne nadgodziny. Zapewniamy także dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej. Dodatkowo zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe i rozwiniesz swoje umiejętności w praktyce, a po okresie próbnym możesz zostać zatrudniony bezpośrednio przez naszego Klienta. Co więcej - wdrożymy Cię do pracy, a nasz konsultant personalny zapewni Ci pełne wsparcie.

 


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System Premiowy
Dodatkowe informacje

Daj sobie szansę na ciekawą pracę – WYŚLIJ CV już teraz!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami pod nr tel. 506 561 604.

Oferta jest ważna jeszcze 7 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Magazynier - 3550 zł brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier - 3550 zł brutto w miejscowości: Pruszków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier - 3550 zł brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - 3550 zł brutto, praca w Pruszków dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii