Wyszukaj spośród 12359 ofert pracy

MAGAZYNIER

Lokalizacja: Baniocha , mazowieckie;

Producent profili budowlanych z PCV zatrudni osobę na stanowisko MAGAZYNIERA

Opis stanowiska
  • realizacja rozładunków oraz załadunków towaru,
  • odpowiednie przygotowanie towaru przeznaczonego na wydanie,
  • dostarczanie na halę produkcyjną potrzebnych surowców,
  • obsługa wózka widłowego,
  • utrzymanie porządku na magazynie
Wymagania
  • samodzielności w działaniu i dobrej organizacji pracy własnej.
  • zaangażowania w wykonywaną pracę.
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera.
  • dwuzmianowy system pracy.
Oferujemy

Oferujemy stałą pracę na pełny etat

Gdzie szukać pracy jako MAGAZYNIER

Jaka oferta pracy na stanowisku: MAGAZYNIER w miejscowości: Baniocha jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy OFITEX Katarzyna Fedorowicz lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako MAGAZYNIER Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko MAGAZYNIER, praca w Baniocha dopasowana do Twoich wymagań.OFITEX Katarzyna Fedorowicz praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
OFITEX Katarzyna Fedorowicz

Praca MAGAZYNIER, Baniocha

Oferta jest ważna jeszcze 10 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Iwona Kramek

iwona.kramek@ofitex.pl

692777919

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie