Wyszukaj spośród 9290 ofert pracy

Працівник складу

Lokalizacja: Pogalewo Wielkie , dolnośląskie
Data: 12-06-2019, do końca 16 dni
Praca Працівник складу

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - номер сертифіката KRAZ 7254 - підтримуємо процеси працевлаштування роботодавців з Польщі, Німеччини та Бельгії.

На даний час ми шукаємо людей, які готові зайняти посаду: Працівник складу.


Терміново пошукуєм Оператора навантажувача!

Якщо це про Вас - обов'язково прочитайте оголошення. Ми гарантуємо, що воно того варте!

Якщо Ви маєте  дозвіл для керування навантажувачем і готові працювати в три зміни  -  Ви ідеальний кандидат!

В праці будете відповідальні за:
 • виконання робіт та ведення документації пов'язаної з отриманням, видачею та зберіганням товарів;
 • ведення документації на складі;
 • обслуга комп*ютерного систему;
 • постійний контроль запасів на складі.
 • монтаж і укладання піноблоків в приміщенні;
 • транспортування блоків поміж складами
 • соціальний пакет 
В замін хочемо запропонувати Вам:
 • роботу в молодій команді і дружню атмосфера;
 • хорошоі умови на робочомі місці
 • безкоштовний доїзд з локалізацій Wińska, Brzeg Dolny i Lubiąż.
 • Премії за ефективність роботи до 20%
 • Робочий одяг 
 • Умову о праці (umowę o pracę)
 • Виготовляємо документи для Карти Побиту 
 • Виготовляємо пів річне, а також річне (воєвудське) запрошення на роботу.

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy Transport

System Premiowy
Dodatkowe Informacje

Якщо маєш питання напиши на мейл l.hural@ksservice.pl, або ж зателефонуй за номером/viber +48571243505.

Oferta jest ważna jeszcze 16 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


1.Administratorem danych osobowych podanych przez Kandydata jest Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Zygmunta Felczaka nr 11, 71-417 Szczecin, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000220399.

2. Kontakt z osobą realizującą zadania inspektora danych osobowych jest możliwy poprzez adres poczty elektronicznej: j.marczewska@ksservice.pl lub pisemnie na adres administratora danych z dopiskiem „inspektor danych osobowych”.

3. Pana/i dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzonej rekrutacji na wolne miejsce pracy, na podstawie Kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c Rozporządzenia RODO.

4. Dane osobowe Kandydata mogą być przekazywane innym podmiotom zainteresowanym Kandydatem.

5. Dane osobowe Kandydata będą przechowywane: a) przez 1 rok od dnia zakończenia danego procesu rekrutacyjnego, a przez 2 lata od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych - dla celu przyszłych procesów rekrutacyjnych.

6. Kandydatowi przysługuje prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia danych.

7. Kandydat, który wyraził zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych ma prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8. Kandydatowi przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, że przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy rozporządzenia.

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek jest warunkiem niezbędnym do uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym zgodnie z przepisami określonymi w Kodeksie pracy oraz z aktami wykonawczymi do tej ustawy. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym.

10. Organem nadzoru w zakresie ochrony danych osobowych w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie. Kandydat ma prawo wnieść skargę do PUODO jeżeli uważa, że jego dane osobowe przetwarzane są nieprawidłowo.

11. Dane osobowe Kandydata będą podlegały profilowaniu w zakresie określenia predyspozycji, kwalifikacji i umiejętności do wykonywania zadań na określonym stanowisku pracy, bez powstania skutków prawnych po stronie Kandydata, przy czym Kandydatowi przysługuje prawo wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec profilowania, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną.


Gdzie szukać pracy jako Працівник складу

Jaka oferta pracy na stanowisku: Працівник складу w miejscowości: Pogalewo Wielkie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Працівник складу Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Працівник складу, praca w Pogalewo Wielkie dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.


Praca Працівник складу, Pogalewo Wielkie


.
Oferta jest ważna jeszcze 16 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Lidiia Hural

l.hural@ksservice.pl

571243505

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie