Magazynier- 19 zł brutto/jedna zmiana 8-16

AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Magazyniera.


Kogo szukamy?

Kandydatów aktywnych i gotowych do pracy od zaraz. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia na wózki widłowe z UDT.

Zakres obowiązków:

Twoimi głównymi zadaniami bedą kompletacja zamówień, bezpośrednia obsługa klienta oraz inne proste prace magazynowe.

 

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat już od pierwszego dnia wraz z atrakcyjną stawką godzinową w wysokości 19 zł brutto/godz. Zapewniamy wolne weekendy- pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Gwarantujemy szkolenia wstępne na stanowisku pracy oraz opiekę koordynatora personalnego. Dla kandydatów nie mających doświadczenia oferujemy możliwość zdobycia pierwszych umiejętności zawodowych.

Dodatkowe informacje

Nie czekaj dłużej - APLIKUJ już teraz! Zacznij pracę z nami!

Zapraszam do kontaktu 504 862 749


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier- 19 zł brutto/jedna zmiana 8-16

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier- 19 zł brutto/jedna zmiana 8-16 w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier- 19 zł brutto/jedna zmiana 8-16 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier- 19 zł brutto/jedna zmiana 8-16, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Karolina Kurek

e-mail k.kurek@ksservice.pl

phone 504862749

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie