Operator wózka widłowego- również osoby bez uprawnień

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Swarzędz , wielkopolskie
Rabowice , wielkopolskie
Paczkowo , wielkopolskie
Zalasewo , wielkopolskie
Praca Operator wózka widłowego- również osoby bez uprawnień

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator/ka wózka widłowego.


W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

możliwość wyrobienia uprawnień m.in. na wózki widłowe oraz szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia. Gwarantujemy umowę o pracę na cały etat oraz konkurencyjne wynagrodzenie. Dodatkowo możesz liczyć na wysokie premie miesięczne. Zależy nam, abyś czuł się u nas dobrze, dlatego oferujemy Ci profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie konsultanta personalnego.

Ważne, abyś:

angażował się w powierzone obowiązki i był gotowy do pracy w systemie zmianowym. Niezależnie od Twojej płci, wykształcenia czy posiadanego doświadczenia - jeśli szukasz stabilnej pracy, w której jest realna szansa na zdobywanie doświadczenia i rozwój - zapraszamy!

Twoje zadania:

załadunek i rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego.


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Masz pytania? Zadzwoń 503 075 956. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Oferta jest ważna jeszcze 1760 dni

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego- również osoby bez uprawnień

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego- również osoby bez uprawnień w miejscowości: Zalasewo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego- również osoby bez uprawnień Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego- również osoby bez uprawnień, praca w Zalasewo dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Roksana Hajahmadov

e-mail r.hajahmadov@ksservice.pl

phone +48 503 075 956

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie