Magazynier - umowa o pracę/wysokie premie

Lokalizacja: Pogalewo Wielkie , dolnośląskie
Wińsko , dolnośląskie
Wołów , dolnośląskie
Brzeg Dolny , dolnośląskie
Lubiąż , dolnośląskie
Praca Magazynier - umowa o pracę/wysokie premie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier


Co oferujemy?

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wysokie premie do 20%, które obowiązują już od początku zatrudnienia. Jeśli jesteś z dalszych okolic, zapewniamy bezpłatny transport pracowniczy z Wińska do Pogalewa Wielkiego - możliwe przystanki na trasie w wybranych miejscowościach, w zależności od Twojego zamieszkania (np. Brzeg Dolny, Lubiąż, Wołowo itp.). Nie zapominamy też o rozwoju naszych pracowników – organizujemy m.in. szkolenia wewnętrzne.

Twoje przyszłe zadania to:

obsługa wózka widłowego i relokacja towarów.

Oczekujemy:

uprawnień na wózki widłowe – nie muszą być UDT oraz gotowości do pracy w systemie III zmianowym. Mile widziana obsługa komputera.  


Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy transport

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Masz pytania? Zadzwoń: 503 075 956 lub napisz r.hajahmadov@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 935 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier - umowa o pracę/wysokie premie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier - umowa o pracę/wysokie premie w miejscowości: Lubiąż jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier - umowa o pracę/wysokie premie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - umowa o pracę/wysokie premie , praca w Lubiąż dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Roksana Hajahmadov

e-mail r.hajahmadov@ksservice.pl

phone 503075956

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie