Magazynier- umowa o pracę/atrakcyjne wynagrodzenie

AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA Łódź Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Trzynasta Pensja

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Magazynier.


Kogo szukamy?

Masz uprawnienia na wózki widłowe z UDT? Jesteś gotowy/-a do pracy zmianowej? Jeśli tak, to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Zakres zadań:

Twoimi przyszłymi obowiązkami będą rozładunek i załadunek towaru przy użyciu wózka widłowego, rozmieszczenie materiału na magazynie oraz proste prace magazynowe przy użyciu skanera.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę już od pierwszego dnia. Zyskujesz atrakcyjne wynagrodzenie wraz z roczną pensją oraz wyokimi dodatkami, m.in aż 40% dodatku za pracę w nocy. Pracujemy od poniedziałku do piątku, ale dla chętnych są możliwe ekstra płatne nadgodziny. W trosce o Twoje zdrowie zapewnimy dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej. Nasza firma znajduje się w dobrej lokalizacji z dogodnym połączeniem komunikacyjnym, więc nie będziesz musiał/-a martwić się dojazdem. 

Dodatkowe informacje

APLIKUJ już teraz! Zacznij pracę z nami! Zapraszam do kontaktu 504 862 749


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier- umowa o pracę/atrakcyjne wynagrodzenie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier- umowa o pracę/atrakcyjne wynagrodzenie w miejscowości: Pabianice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier- umowa o pracę/atrakcyjne wynagrodzenie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier- umowa o pracę/atrakcyjne wynagrodzenie, praca w Pabianice dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Karolina Kurek

e-mail k.kurek@ksservice.pl

phone 504862749

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie