Operator/ka wózka widłowego- konkurencyjne warunki zatrudnienia/szansa na zdobycie uprawnień

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Swarzędz , wielkopolskie
Rabowice , wielkopolskie
Paczkowo , wielkopolskie
Zalasewo , wielkopolskie
Praca Operator/ka wózka widłowego- konkurencyjne warunki zatrudnienia/szansa na zdobycie uprawnień

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator/ka wózka widłowego.


Oferujemy:

możliwość wyrobienia uprawnień m.in. na wózki widłowe oraz szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia. Zapewniamy umowę o pracę na cały etat oraz konkurencyjne wynagrodzenie. Dodatkowo możesz liczyć na wysokie premie. Zależy nam, abyś czuł/a się u nas pewnie, dlatego gwarantujemy kompleksowe wdrożenie w obowiązki i wsparcie konsultanta personalnego.

Poszukujemy:

energicznej osoby, która przykłada się do powierzonych zadań i jest gotowa do pracy w systemie zmianowym. Niezależnie od Twojej płci, wykształcenia czy posiadanego doświadczenia, jeśli szukasz stabilnej pracy – wyślij do nas swoje CV i daj się poznać!

Twoje zadania:

załadunek i rozładunek towaru przy użyciu wózka widłowego.


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Zapraszamy do kontaktu, wszystko Ci opowiemy. Zostań członkiem naszego zespołu i rozwijaj się! Masz pytania? Zadzwoń 503 075 956. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! 

Oferta jest ważna jeszcze 455 dni

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator/ka wózka widłowego- konkurencyjne warunki zatrudnienia/szansa na zdobycie uprawnień

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator/ka wózka widłowego- konkurencyjne warunki zatrudnienia/szansa na zdobycie uprawnień w miejscowości: Zalasewo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator/ka wózka widłowego- konkurencyjne warunki zatrudnienia/szansa na zdobycie uprawnień Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator/ka wózka widłowego- konkurencyjne warunki zatrudnienia/szansa na zdobycie uprawnień, praca w Zalasewo dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.