Wyszukaj spośród 17462 ogłoszeń o pracę

Kompletacja towaru - Kopytów k. Błonia - Jedna zmiana!

Data: 07-01-2019, do końca 17 dni
Lokalizacja: Sochaczew , mazowieckie

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy.

Zadania:
  • pakowanie i kompletowanie towaru
  • przyjmowanie zamówień oraz zwrotów
  • lokowanie towaru
  • kontrola jakości
Wymagania:
  • dokładność i skrupulatność
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz!
Oferujemy:
  • stawkę 16,50zł brutto/godz.
  • pracę w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku
  • wolne weekendy
  • pracę stałą
Dodatkowe informacje

​Miejsce pracy: Kopytów k. Błonia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Szukasz pracy jako Kompletacja towaru - Kopytów k. Błonia - Jedna zmiana!

Oferta pracy na stanowisku: Kompletacja towaru - Kopytów k. Błonia - Jedna zmiana! w miejscowości: Sochaczew jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jaga Temp sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kompletacja towaru - Kopytów k. Błonia - Jedna zmiana! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kompletacja towaru - Kopytów k. Błonia - Jedna zmiana!, praca w Sochaczew dopasowana do Twoich wymagań.Jaga Temp sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Jaga Temp sp. z o.o.

Praca Kompletacja towaru - Kopytów k. Błonia - Jedna zmiana!, Sochaczew

Praca w mieście

Warszawa 354
Kraków 147
Wrocław 144
Poznań 89
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy