Pracownik Magazynowy - praca dla kobiet i mężczyzn

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Słubice Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy logistycznej , poszukujemy osoby na stanowisko pracownika magazynowego.


Międzynarodowa firma...

...o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni pracownika magazynowego od zaraz. 

Oferujemy pracę dorywczą oraz atrakcyjne wynagrodzenie umożliwiające dodatkowe zasilenie budżetu przed świętami :)

Praca polega na...

...prostych czynnościach  magazynowych polegających przede wszystkim na załadunku i rozładunku aut. 

Sprawdź szczegóły...

...naszej oferty - czekamy właśnie na Ciebie. Zaaplikuj i dołącz do nas. 

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Magazynowy - praca dla kobiet i mężczyzn

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Magazynowy - praca dla kobiet i mężczyzn w miejscowości: Słubice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Magazynowy - praca dla kobiet i mężczyzn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Magazynowy - praca dla kobiet i mężczyzn, praca w Słubice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

phone 504862677

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie