Operator CNC - wynagrodzenie 17,00 euro - praca w Belgii od zaraz!

Lokalizacja: Weelde , Flandria
Praca Operator CNC - wynagrodzenie 17,00 euro - praca w Belgii od zaraz!

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w dystrybucji elektronarzędzi, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: OPERATORA CNC


Opis stanowiska

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie obsługa lasera typu Ermaksan i urządzeń kontrolno- pomiarowych, dobór odpowiedniego oprogramowania i narzędzi oraz dbałość o jakość wyprodukowanych elemetów.

Nasze oczekiwania

Od kandydatów wymagamy doświadczenia na stanowisku Frezera lub Operatora lasera CNC, niezbędna jest również umiejętność odczytywania rysunku technicznego, znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację oraz możliwość wyjazdu własnym samochodem.

W zamian oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 17,00 euro brutto za godzinę, nadgodzine płatne w wysokości 150% stawki podstawowej, dodatkowo otrzymasz trzynastą pensję, katę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny, zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii.


Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja
Wymagane języki

angielski

Wynagrodzenie
17,00 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 594 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator CNC - wynagrodzenie 17,00 euro - praca w Belgii od zaraz!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator CNC - wynagrodzenie 17,00 euro - praca w Belgii od zaraz! w miejscowości: Weelde jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator CNC - wynagrodzenie 17,00 euro - praca w Belgii od zaraz! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator CNC - wynagrodzenie 17,00 euro - praca w Belgii od zaraz!, praca w Weelde dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.