Wyszukaj spośród 18341 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

PRACOWNIK OBSŁUGI PŁYTOWEJ

Data: 22-06-2018, do końca 151 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

WELCOME Airport Services Sp. z o.o. jest największym pod względem ilości obsługiwanych przewoźników agentem handlingowym w Polsce. Firma świadczy usługi obsługi naziemnej samolotów i pasażerów kilkudziesięciu liniom lotniczym z całego świata. Obecnie Spółka zatrudnia około 1400 osób w siedmiu oddziałach na terenie Polski.

WELCOME Airport Services powstała w efekcie konsolidacji spółek Warsaw Airport Services (WAS) oraz WAS-KRK Airport Services (LHC). W 2013 roku proces konsolidacji został zakończony, a do WELCOME Airport Services włączone zostały spółki z portów lotniczych w Gdańsku (GDN Airport Services), Poznaniu (POZ Airport Services) oraz Szczecinie (SZZ Airport Services).

Celem działalności WELCOME Airport Services jest dostarczanie najwyższej jakości usług i nieustanne doskonalenie procesów efektywnej i profesjonalnej obsługi klientów dla pełnego zaspokojenia ich oczekiwań oraz wymagań rynkowych


Na czym będzie polegała Twoja praca?
 • na obsłudze samolotu na płycie lotniska,
 • załadunku i rozładunku bagażu, poczty i cargo,
 • operowaniu sprzętem lotniskowym,
 • holowaniu, wypychaniu i odladzaniu samolotu.
Wymagania
 • prawo jazdy kat. B, 
 • gotowość do pracy pod presją czasu (lotnisko to dynamiczne miejsce),
 • umiejętność pracy w zespole,
 • elastyczność i dyspozycyjność (praca na lotnisku to także praca w weekendy i w święta),
 • prawo jazdy kat. C oraz znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem.
   
Oferujemy
 • wynagrodzenie po 3 miesiącach pracy 3680 PLN,
 • umowę o pracę lub umowę zlecenie zgodnie z życzeniem kandydata
 • szkolenia i kwalifikacje uznawane w europejskim lotnictwie cywilnym,
 • wsparcie coacha-opiekuna na początku Twojej pracy,
 • przejrzysta ścieżka kariery i rozwoju,
 • możliwość rozwoju zawodowego
 • możliwość pogodzenia pracy z nauką,
 • talony świąteczne,
 • dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych w wysokości od 500 do 700 PLN (w zależności od dochodu netto),
 • dodatkowo oferujemy prywatną opiekę medyczną i współfinansujemy kartę sportową.
   

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Oferta jest ważna jeszcze 151 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

 

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby rekrutacji na przyszłość jest spółka pod firmą WELCOME Airport Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 528 - pokaż numer telefonu - 2, NIP: 522 - pokaż numer telefonu - 5, REGON: 162 - pokaż numer telefonu - (dalej jako: „WELCOME”)

We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez WELCOME możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych (dalej: „IOD”): IOD WELCOME Airport Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa

Twoje dane osobowe podane na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji na przyszłość zostaną usunięte po upływie terminu wynikającego z udzielonej zgody lub niezwłocznie po skierowaniu wniosku o usunięcie danych osobowych do naszego Inspektora Ochrony danych. Wniosek o usunięcie Twoich danych osobowych możesz skierować do nas tradycyjnie w formie papierowej na adres: WELCOME Airport Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa lub mailowo na adres: iod(małpa)welcome-as.pl. W celu ułatwienia komunikacji na naszej stronie internetowej w zakładce RODO znajdziesz wzór wniosku. Pamiętaj jednak, że w przypadku skierowania do nas wniosku o usunięcie danych osobowych nie będziesz dłużej podlegać procesowi rekrutacji i będzie to równoznaczne z wycofaniem zgody na Twoją rekrutację na przyszłość

Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec WELCOME sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. Jeżeli chcesz skorzystać z któregokolwiek z tych uprawnień – napisz do nas na adres: WELCOME Airport Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa lub wyślij wiadomość e-mail na adres: iod(małpa)welcome-as.pl. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.


Szukasz pracy jako PRACOWNIK OBSŁUGI PŁYTOWEJ

Oferta pracy na stanowisku: PRACOWNIK OBSŁUGI PŁYTOWEJ w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Welcome Airport Services Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy PRACOWNIK OBSŁUGI PŁYTOWEJ Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PRACOWNIK OBSŁUGI PŁYTOWEJ, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Welcome Airport Services Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie