Pracownik magazynu - atrakcyjne zarobki i jedna zmiana

Lokalizacja: Chełmno , kujawsko-pomorskie
Praca Pracownik magazynu - atrakcyjne zarobki i jedna zmiana

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.


Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - jednej z najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Miejsce pracy: Bydgoszcz


Ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie, jeżeli tylko:

  • Szukasz pracy na pełny etat?
  • Odpowiada Ci praca w systemie jednozmianowym (w godzinach popołudniowo-wieczornych)?
  • Masz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub jesteś gotowy/a szybko ją wyrobić?
  • Masz uprawnienia na wózek widłowy unoszący lub chciałbyś je zdobyć?
  • Jesteś w pełni dyspozycyjny/a?
Wymagania

Twoje zadania, to między innymi: kompletowanie towaru według zamówień sklepowych, a także rozmieszczanie i transport towarów na magazynie.

Oferujemy

Oferujemy Ci: stabilne zatrudnienie, umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, a także możliwość rozwoju w firmie o wysokich standardach, ponadto zapewniamy odzież oraz obuwie ochronne, a także profesjonalne szkolenie wdrażające do pracy. Dodatkowo jeżeli nie masz uprawnień na wózki widłowe, będziesz miał szansę na zdobycie ich!


Aplikuj teraz, czekamy właśnie na Ciebie!

Oferta jest ważna jeszcze 2230 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynu - atrakcyjne zarobki i jedna zmiana

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu - atrakcyjne zarobki i jedna zmiana w miejscowości: Chełmno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynu - atrakcyjne zarobki i jedna zmiana Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu - atrakcyjne zarobki i jedna zmiana, praca w Chełmno dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.