Magazynier / Magazynierka w godz. 7:00-15:00, także bez doświadczenia

Lokalizacja: Nakło nad Notecią , kujawsko-pomorskie
Praca Magazynier / Magazynierka w godz. 7:00-15:00, także bez doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.


Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - najszybciej rozwijającej się firmy handlowej w Europie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Miejsce pracy: BydgoszczOFERUJEMY:

 • gwarancję stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie o wysokich standardach
 • zapewniamy pracę w systemie jednozmianowym od 07:00 do 15:00
 • konkurencyjne wynagrodzenie miesięczne
 • możliwość rozwoju zawodowego
 • profesjonalne wdrożenie do pracy
 • zapewniamy obuwie ochronne
Wymagania


ZADANIA JAKIE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

 • kompletowanie towarów wg zamówień sklepowych
 • rozmieszczanie oraz transport towaru w magazynie
 • dbanie o prawidłowy i płynny przepływ towaru na magazynie
Oferujemy


OCZEKUJEMY:

 • wymagamy aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowości do jej szybkiego wyrobienia
 • oczekujemy pełnej dyspozycyjności w godzinach 7:00 - 15:00
 • motywacji do pracy i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
 • chęci do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
 • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe unoszące

Swoją ofertę kierujemy do każdego - zarówno kobiet i mężczyzn - niezależnie od posiadanego wykształcenia i doświadczenia!
APLIKUJ TERAZ, CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Masz dodatkowe pytania? ZADZWOŃ 508 351 455.

Oferta jest ważna jeszcze 2226 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier / Magazynierka w godz. 7:00-15:00, także bez doświadczenia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier / Magazynierka w godz. 7:00-15:00, także bez doświadczenia w miejscowości: Nakło nad Notecią jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier / Magazynierka w godz. 7:00-15:00, także bez doświadczenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier / Magazynierka w godz. 7:00-15:00, także bez doświadczenia, praca w Nakło nad Notecią dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.