Pracownik Magazynu w godz. 7-15 (dla kobiet i mężczyzn)

Lokalizacja: Toruń , kujawsko-pomorskie
Praca Pracownik Magazynu w godz. 7-15 (dla kobiet i mężczyzn)

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.


Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - najszybciej rozwijającej się firmy handlowej w Europie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Miejsce pracy: Bydgoszcz


Ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie, jeżeli tylko:

  • Chcesz pracować na pełny etat?
  • Szukasz pracy w systemie jednozmianowym od 7:00 do 15:00 ?
  • Posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub jesteś gotowy/a szybko ją wyrobić?
  • Jesteś w pełni dyspozycyjny/a?
  • Masz uprawnienia na wózek widłowy unoszący lub chciałbyś je zdobyć?
Wymagania


Do Twoich zadań będzie należało m.in.: kompletowanie towaru według zamówień sklepowych a także rozmieszczanie i transport towarów na magazynie.

Oferujemy


Na co możesz u nas liczyć?


Zaoferujemy Ci umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem, umożliwimy Ci również rozwój w firmie o wysokich standardach oraz możliwość długofalowej współpracy. Ponadto jeżeli nie masz uprawnień na wózek widłowy - pomożemy Ci je zdobyć!Aplikuj teraz, czekamy właśnie na Ciebie!

Masz dodatkowe pytania? ZADZWOŃ 508 351 455.

Oferta jest ważna jeszcze 2235 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Magazynu w godz. 7-15 (dla kobiet i mężczyzn)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Magazynu w godz. 7-15 (dla kobiet i mężczyzn) w miejscowości: Toruń jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Magazynu w godz. 7-15 (dla kobiet i mężczyzn) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Magazynu w godz. 7-15 (dla kobiet i mężczyzn), praca w Toruń dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.