Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe

Lokalizacja: Gryfino , zachodniopomorskie
Praca Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla naszego Klienta, światowego lidera w produkcji i transporcie taśm oraz łańcuchów używanych w logistyce, przewozach i transporcie, poszukujemy Kandydatów do pracy w Szczecinie Dąbiu na stanowisku:


Miejsce pracy: Szczecin DąbieOFERUJEMY

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie w wysokości 2400-2650 zł brutto (w zależności od doświadczenia) + premia, pakiet szkoleń przygotowujących do objęcia stanowiska oraz pracę od poniedziałku do piątku.

Wymagania


NIEZBĘDNE DO PRACY

Wymagamy posiadania uprawnień na wózki widłowe, zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków, dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym (w godzinach 6:00-14:00 i 14:00-22:00). Doświadczenie w pracach magazynowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy


ZADANIA

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należało będzie: pakowanie i przygotowywanie gotowych produktów do wysyłki, a także załadunek i rozładunek aut za pomocą wózka widłowego.


APLIKUJ TERAZ, CZEKAMY NA CIEBIE!

Więcej informacji udzielam pod numerem 504 862 677 oraz 506 561 585.

Oferta jest ważna jeszcze 2101 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe w miejscowości: Gryfino jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe, praca w Gryfino dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.