Magazynier - darmowe uprawnienia na wózki, bezpłatny transport

Lokalizacja: Brzeg Dolny , dolnośląskie
Praca Magazynier - darmowe uprawnienia na wózki, bezpłatny transport

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, producenta elastycznej pianki poliuretanowej działającego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska


Poszukujemy magazynierów. Zapewniamy możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Dlaczego warto z nami pracować?

  • umowa o pracę już od pierwszego dnia
  • comiesięczne premie dla zaangażowanych
  • pracujemy na trzy zmiany od poniedziałku do piątku - weekendy zawsze będziesz miał wolne
  • zapewniamy kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • jeśli nie masz uprawnień na wózki widłowe, u nas wyrobisz je bezpłatnie!
  • gwarantujemy Ci także niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą
  • ponadto zapewniamy darmowy dojazd do pracy m.in. z Wołowa, Lubiąża, Brzegu Dolnego i okolic!
Wymagania


Jakich osób poszukujemy?

Jeśli jesteś osobą punktualną i sumiennie wywiązującą się z powierzonych obowiązków, to jesteś już w połowie drogi do nas! Jeśli ponadto posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych (lub masz motywację, aby bezpłatnie je u nas wyrobić), jesteś dla nas idealnym Kandydatem. Nie oczekujemy wiele i uważamy, że każdy ma szansę z nami pracować. Nasza oferta jest także skierowana do osób, które dopiero wkraczają na rynek pracy.

Oferujemy


Czym będziesz się zajmował na swoim stanowisku?

Twoje zadania będą związane z dostarczaniem pociętych bloków do krajalni, a także składowaniem ich i układaniem w lokalizacjach magazynowych. Ponadto będziesz odpowiedzialny za załadunek i rozładunek samochodów dostawczych.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, aplikuj już dziś!

Oferta jest ważna jeszcze 772 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier - darmowe uprawnienia na wózki, bezpłatny transport

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier - darmowe uprawnienia na wózki, bezpłatny transport w miejscowości: Brzeg Dolny jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier - darmowe uprawnienia na wózki, bezpłatny transport Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - darmowe uprawnienia na wózki, bezpłatny transport, praca w Brzeg Dolny dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.