Pracownik magazynu - jedna zmiana

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Praca Pracownik magazynu - jedna zmiana

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisku:OBOWIĄZKI
Na stanowisku magazyniera będziesz odpowiedzialny za rejestrację przesyłek urządzeniem skanującym, jak również za zabezpieczanie uszkodzonych kartonów. Twoim obowiązkiem będzie także rozładunek i załadunek kurierskich aut dostawczych.

Wymagania


WYMAGANIA
Od Kandydata na wskazane stanowisko wymagamy przede wszystkim gotowości do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-22:00. Ważna jest także chęć do pracy, punktualność, umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy


OFERUJEMY
Ze swojej strony gwarantujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Wynagrodzenie podstawowe wynosi 2520 zł brutto/m-c, przewidziana została także premia w kwocie ok. 378 zł brutto. Zainteresowanym oferujemy możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, oczywiście dodatkowo płatnych. Zapewniamy również pakiet szkoleń przygotowawczych oraz wizytę w zakładzie pracy przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij już dziś swoje CV!

Oferta jest ważna jeszcze 2111 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynu - jedna zmiana

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu - jedna zmiana w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynu - jedna zmiana Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu - jedna zmiana, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.