Magazynier z uprawnieniem na wózki widłowe - umowa o pracę, bonusy, przerwy, darmowy dojazd

Lokalizacja: Mierzyn , zachodniopomorskie
Praca Magazynier z uprawnieniem na wózki widłowe - umowa o pracę, bonusy, przerwy, darmowy dojazd

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.


Obecnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Mierzynie, zajmującej się produkcją aparatów słuchowych, urządzeń diagnostycznych oraz interaktywnych urządzeń komunikacyjnych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

Miejsce pracy: MierzynOFERUJEMY

• Wynagrodzenie wynoszące 2700-2900 zł brutto plus premię
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pracę od poniedziałku do piątku
Bezpłatny transport pracowników z Centrum i Prawobrzeża Szczecina oraz Polic
• Przerwy w łącznym wymiarze 45-55 minut wliczone w czas pracy
Bogaty pakiet socjalny: kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, siłownię, integracje, konkursy firmowe

Wymagania


OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

• Doświadczenie w pracach magazynowych
• Uprawnienia na wózki widłowe
• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22 i 22-6)

Oferujemy


ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• Pakowanie i przygotowywanie gotowych produktów do wysyłki
• Układanie towaru na magazynie za pomocą wózków widłowych
• Załadunek i rozładunek aut za pomocą wózka widłowego


APLIKUJ TERAZ, CZEKAMY NA CIEBIE!

Więcej informacji udzielam pod numerem 504 862 677 oraz 506 561 585

Oferta jest ważna jeszcze 822 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier z uprawnieniem na wózki widłowe - umowa o pracę, bonusy, przerwy, darmowy dojazd

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier z uprawnieniem na wózki widłowe - umowa o pracę, bonusy, przerwy, darmowy dojazd w miejscowości: Mierzyn jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier z uprawnieniem na wózki widłowe - umowa o pracę, bonusy, przerwy, darmowy dojazd Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier z uprawnieniem na wózki widłowe - umowa o pracę, bonusy, przerwy, darmowy dojazd, praca w Mierzyn dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.