Operator Wozka Widlowego

Adecco Bielany Wrocławskie Wynagrodzenie do negocjacji

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Miejsce pracy: Wrocław/ Bielany Wrocławskie

Obowiązki:

  • praca w magazynie z obsługą wózków widłowych
  • kompletowanie zamówień magazynowych, pobieranie/odbieranie towarów
  • sortowanie towarów oraz wykładanie na półki

Oferujemy:

  • stawka początkowa
  • godziny nocne to 20 % od podstawowego ustawowego godzinowego wynagrodzenia,
  • pracę w systemie 2 zmianowym,
  • umowę o pracę ,
  • nie wymagamy uprawień(możliwość przyuczenia i zdobycia uprawień)
  • 26 dni urlopu dla wszystkich,
  • prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet szkoleń, wyprawka dla dzieci i wiele innych
  • bezpłatny transport z i do pracy,
  • posiłek za 1 zł,
  • pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin w jednym z systemów:

- Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa,
- Środa, Czwartek, Piątek, Sobota,
- Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek,

DARMOWY DOJAZD
Każdy chętny skorzystać może z oferowanego DARMOWEGO dojazdu do pracy z Wrocławia i pobliskich miejscowości Wałbrzych, Boguszów Gorce, Świdnica, Sobótka, Legnica, Ujazd Górny, Brzeg, Oława, Bielawa, Pieszyce, Dzierżoniów, Łagiewniki, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Niemcza, Ziębice, Strzelin, Bolków, Jawor, Strzegom, Nysa, Trzebnica, Oleśnica, Wołów, Środa Śląska, Wrocław, Rawicz, Żmigród i wielu innych.

Wymagania

  • masz motywację do pracy
  • jesteś osobą odpowiedzialną
  • gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
  • umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim,
  • brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin.

Oferujemy

Jesteś zainteresowany pracą? Zadzwoń lub napisz i umówimy się na spotkanie 723 190 003 i 723 190 018 i 723 190 113

Gdzie szukać pracy jako Operator Wozka Widlowego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Wozka Widlowego w miejscowości: Bielany Wrocławskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Wozka Widlowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Wozka Widlowego, praca w Bielany Wrocławskie dopasowana do Twoich wymagań.Adecco praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie