Pracownik do pracy na magazynie - umowa + bogaty pakiet socjalny

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Praca Pracownik do pracy na magazynie - umowa + bogaty pakiet socjalny

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Mierzynie, zajmującej się produkcją aparatów słuchowych, urządzeń diagnostycznych oraz interaktywnych urządzeń komunikacyjnych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

Miejsce pracy: Mierzyn

Istotne na stanowisku:

Jesteś gotowy do pracy w systemie trzyzmianowym? Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku? Wykonywanie operacji magazynowych nie jest Ci obce? Wykazujesz dużą motywację i chęć do pracy? Lubisz pracę zespołową? Cechuje Cię dbałość? Zastanawiasz się nad zdobyciem nowych kwalifikacji?

Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś pozytywnie - nie czekaj, wyślij Nam swoje CV!

Wymagania

Zakres obowiązków:

Do Twoich zadań należało będzie wydawanie towarów, przyjmowanie dostaw, weryfikacja zamówień, segregowanie towaru oraz inne operacje magazynowe.

Oferujemy

Oferujemy:

Współpracę w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie 2500 zł brutto + premia, pracę od poniedziałku do piątku, bezpłatny autobus z Polic, Prawobrzeża i Centrum, bogaty pakiet socjalny m.in. bony świąteczne, opiekę medyczną, siłownię. Istnieje możliwość rozwoju w strukturach firmy.


Aplikuj, czekamy na Ciebie!

Więcej informacji udzielam pod numerem 504 862 677 lub 506 561 585.

Oferta jest ważna jeszcze 1265 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik do pracy na magazynie - umowa + bogaty pakiet socjalny

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik do pracy na magazynie - umowa + bogaty pakiet socjalny w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik do pracy na magazynie - umowa + bogaty pakiet socjalny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik do pracy na magazynie - umowa + bogaty pakiet socjalny, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.