Pakowacz Kolonia (sortowanie przesyłek)

LPS GmbH Kolonia Wynagrodzenie do negocjacji

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.
Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Pakowacz.
Miejsce pracy: Kolonia - Nadrenia Pn. Westfalia.

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej!

Zakres obowiązków:

  • sortowanie przesyłek;
  • załadunek i rozładunek paczek kurierskich;
  • prace porządkowe na magazynie.

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w nocy);
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy;
  • dobra organizacja pracy;
  • gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni;
  • poszukujemy również osób, które posiadają prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu busów i chciałyby dodatkowo pełnić funkcję kierowcy (gwarantowana premia 80€).

Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę;
  • stawka 10,23 € brutto/h + dodatek nocny 25%;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • bezpłatny transport;
  • opiekę koordynatora;
  • zakwaterowanie za 6,50 do 7,00 € za dobę potrącane z wypłaty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Rozmowy rekrutacyjne prowadzone są w biurze ISSP  we Wrocławiu i w Lublinie.

Gdzie szukać pracy jako Pakowacz Kolonia (sortowanie przesyłek)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pakowacz Kolonia (sortowanie przesyłek) w miejscowości: Kolonia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LPS GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pakowacz Kolonia (sortowanie przesyłek) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pakowacz Kolonia (sortowanie przesyłek), praca w Kolonia dopasowana do Twoich wymagań.LPS GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie