Pracownik Produkcji w Goleniowie

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Praca Pracownik Produkcji w Goleniowie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Goleniowie produkującej materiały ścierne, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie pakowanie i klejenie taśm z papieru ściernego, obsługa maszyn i urządzeń w procesie konfekcjonowania, sprawdzanie jakości wykonanych produktów oraz prace pomocnicze podczas produkcji.

Wymagania

WYMAGANIA

Wymagamy zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków, dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22 i 22-6). Mile widziane, jednak nie wymagane kategorycznie, są uprawnienia na wózki widłowe i suwnice.

Oferujemy

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, stawkę godzinową w wysokości 15 zł/h brutto plus premie, profesjonalne szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska, pracę od poniedziałku do piątku oraz kartę Multisport. Istnieje także możliwość wykonania uprawnień na wózki widłowe lub na suwnice.

Więcej informacji pod numerem 506 561 585.

Oferta jest ważna jeszcze 906 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Produkcji w Goleniowie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji w Goleniowie w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Produkcji w Goleniowie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Produkcji w Goleniowie, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.