Pracownik produkcyjny w Policach

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Praca Pracownik produkcyjny w Policach

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Policach produkującej architektoniczne formy wykończeniowe z gipsu zbrojonego włóknem szklanym na potrzeby centrów handlowych, hoteli,, szkół i innych budynków komercyjnych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


OBOWIĄZKI

Jesteś dyspozycyjny i chętny do pracy w systemie dwuzmianowym? Posiadasz zdolności manualne i angażujesz się w wykonywane obowiązki? Jeżeli tak to ta praca jest właśnie do Ciebie! Nie wymagamy doświadczenia.

Wymagania

WYMAGANIA

Do Twoich zadań należeć będzie wyrabianie paneli z gipsu zbrojonych włóknem szklanym, obróbka i laminowanie elementów gipsowych oraz nakładanie gipsu na formy.

Oferujemy

OFERUJEMY

Możemy zaoferować Ci: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, wynagrodzenie miesięczne wynoszące 2250 zł brutto, szkolenie wstępne przygotowujące do pracy, pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 i 14:00-22:00. Dla osób chcących się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje istnieje możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Oferta jest ważna jeszcze 2160 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcyjny w Policach

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcyjny w Policach w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcyjny w Policach Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcyjny w Policach, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.