Pracownik Produkcyjny w Dobrej

Lokalizacja: Dobra , zachodniopomorskie
Praca Pracownik Produkcyjny w Dobrej

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, przedsiębiorstwa zajmującego się sprzedażą i dystrybucją tapet typu rauhfaser, znajdującego się w Dobrej Szczecińskiej. Poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:


OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków należeć będzie wykańczanie okładek katalogów, układanie tapet oraz ich konfekcjonowanie.

Wymagania

WYMAGANIA

Od Ciebie oczekujemy gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym w godzinach 6:00-14:00 i 14:00-22:00, dyspozycyjności i chęci do pracy, a także zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy

OFERUJEMY

W zamian za Twoją pracę otrzymasz od nas zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie - możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym, wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej 15 zł brutto, pracę od poniedziałku do piątku, odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia pracy. Dodatkowo ciepłe napoje w cenie 20 gr.

Więcej informacji pod numerem 504 862 677 lub 506 561 585

Oferta jest ważna jeszcze 2102 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Produkcyjny w Dobrej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Produkcyjny w Dobrej w miejscowości: Dobra jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Produkcyjny w Dobrej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Produkcyjny w Dobrej, praca w Dobra dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


SERWISANT- elastyczny grafik

Piekary Śląskie, śląskie


Inżynier Procesu z możliwościami rozwoju !

Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie