Operator suwnicy (praca od zaraz)

Lokalizacja: Dilsen , Belgia
Praca Operator suwnicy (praca od zaraz)

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U, VG 2091/UC- als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


OBOWIĄZKI

 • obsługa suwnicy
 • transportowanie prefabrykatów betonowych przy pomocy suwnicy
Wymagania

WYMAGANIA

 • uprawnienia do obsługi suwnic
 • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
 • możliwość wyjazdu własnym samochodem
Oferujemy

OFERUJEMY

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • wynagrodzenie 14,97 EURO brutto/h+ nadgodziny płatne 150%
 • zorganizowanie zakwaterowania
 • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
 • oddelegowanie do pracy w Belgii
 • zwrot kosztów za paliwo (na terenie Belgii z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy) oraz zwrot kosztów amortyzacji

Oferta jest ważna jeszcze 2277 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator suwnicy (praca od zaraz)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator suwnicy (praca od zaraz) w miejscowości: Dilsen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AZ KS Service lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator suwnicy (praca od zaraz) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator suwnicy (praca od zaraz), praca w Dilsen dopasowana do Twoich wymagań.AZ KS Service praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Doradca Ubezpieczeniowy

Gniezno, wielkopolskie


Tajemniczy klient / audytor

Śrem, wielkopolskie


Doradca Ubezpieczeniowy

Wadowice, małopolskie


Agent ubezpieczeniowy

Gdańsk, pomorskie


ELEKTRYK , ELEKTROMONTER

Gdynia, pomorskie