Pracownik produkcji

Lokalizacja: Przeźmierowo , wielkopolskie
Praca Pracownik produkcji

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, producenta etykiet, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

Jakie będą Twoje obowiązki?

Twoje zadania będą polegały na bezpośredniej obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz pracach wspomagających produkcję etykiet. Do twoich obowiązków będzie należeć również pakowanie wyprodukowanych produktów oraz rozłożenie i rozstawienie dostarczonego surowca. Oczywiście ważne jest abyś utrzymywał czystość i porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

Oczekujemy od Ciebie doświadczenia na podobnym stanowisku. Mile widziane jest również wykształcenie średnie oraz umiejętność posługiwania się ręcznym wózkiem paletowym. Ważne jest, abyś posiadał zdolności manualne i oraz umiejętność powtórzenia zademonstrowanych operacji. Zależy nam na staranności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy

Co możemy zaoferować Tobie?

Zapewniamy Tobie zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie. Istnieje możliwość zatrudnienia po okresie próbnym bezpośrednio u Pracodawcy. Oferujemy Tobie także pracę w systemie jednozmianowym oraz szkolenie przygotowujące do pracy.

 

Więcej informacji pod numerem telefonu 503 075 956

Oferta jest ważna jeszcze 1890 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji w miejscowości: Przeźmierowo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AZ KS Service lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji, praca w Przeźmierowo dopasowana do Twoich wymagań.AZ KS Service praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik dostaw w drogerii (mężczyźni)

Przeźmierowo, wielkopolskie


Kasjer - Sprzedawca w drogerii

Przeźmierowo, wielkopolskie


Obsługa wózka widłowego

Przeźmierowo, wielkopolskie