Pracownik magazynu - atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Praca Pracownik magazynu - atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży logistycznej, specjalizującej się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

Do twoich obowiązków będzie należało między innym sortowanie oraz skanowanie przesyłek kurierskich. Ponadto odpowiedzialny będziesz za rozładowanie i załadowanie towarów do auta. Inne czynności to proste prace magazynowe zlecone przez przełożonego oraz dbanie o porządek w magazynie i powierzony sprzęt.

Wymagania

WYMAGANIA

Na proponowanym stanowisku wymagamy gotowości do podjęcia pracy w systemie nocnym w godzinach 18:00 - 02:00 lub 20:00-04:00(do wyboru). Dodatkowo pracodawca oczekuje chęci i motywacji do pracy oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków. Idealny dla nas kandydat powinien być dyspozycyjny do pracy od zaraz. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

OFERUJEMY

W zamian za wykonywane obowiązki oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Wynagrodzenie podstawowe w kwocie 2 300 zł brutto plus premia 30% (około 690 zł brutto)dodatek w wysokości 200 zł brutto za frekwencję oraz około 250 zł brutto za pracę w godzinach nocnych. Dodatkowo przed podjęciem zatrudnienia jest możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w przedsiębiorstwie, jak również kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy.

Oferta jest ważna jeszcze 988 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynu - atrakcyjne wynagrodzenie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu - atrakcyjne wynagrodzenie w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AZ KS Service lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynu - atrakcyjne wynagrodzenie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu - atrakcyjne wynagrodzenie, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.AZ KS Service praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.