Operator CNC - poszukujemy kobiet i mężczyzn

Lokalizacja: Gierałtów , dolnośląskie
Praca Operator CNC - poszukujemy kobiet i mężczyzn

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta, producenta elementów i systemów hydraulicznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będzie należeć obsługa tokarek CNC, pomiary wykonywanych detali, wymiana narzędzi, wypełnianie dokumentacji produkcyjnej oraz podstawowe prace konserwacyjne przy maszynie.

Wymagania

WYMAGANIA

Jesteś osobą ambitną, zaangażowaną w wykonywanie powierzonych obowiązków i ukierunkowaną na dalszy rozwój? Potrafisz obsługiwać maszyny CNC? Posiadasz znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych, takich jak suwmiarka, średnicówka i mikrometr? Pracowałeś/-aś na podobnym stanowisku minimum 2 lata?

Odpowiedziałeś/-aś twierdząco na powyższe pytania? Super! To znaczy, że nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Oferujemy

OFERUJEMY

Podpiszemy z Tobą o umowę o pracę. Gwarantujemy pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności. Do wynagrodzenia oferujemy również dodatek za dojazd do pracy do 260 zł brutto, dodatek za pranie odzieży i dodatek za pracę w godzinach nocnych. Ponadto gwarantujemy profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy.

Swoją ofertę kierujemy do każdego bez względu na wiek, płeć i wykształcenie. Mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie czekaj! Aplikuj już dziś!

Oferta jest ważna jeszcze 2452 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator CNC - poszukujemy kobiet i mężczyzn

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator CNC - poszukujemy kobiet i mężczyzn w miejscowości: Gierałtów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator CNC - poszukujemy kobiet i mężczyzn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator CNC - poszukujemy kobiet i mężczyzn, praca w Gierałtów dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.