Betoniarz (Belgia, stawka 14,97 EUR brutto/h)

Lokalizacja: Dilsen , Belgia
Praca Betoniarz (Belgia, stawka 14,97 EUR brutto/h)

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U, VG 2091/UC- als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


OBOWIĄZKI

Praca polega montowaniu, zalewaniu deskowań przygotowanych do wytwarzania elementów betonowych, a także przygotowaniu materiałów do produkcji prefabrykatów.

Wymagania

WYMAGANIA

Niezbędne jest posiadanie doświadczenia w pracy w betoniarni lub na budowach. Wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem.

Oferujemy

OFERUJEMY

Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 14,97 EUR brutto/h, zorganizowanie zakwaterowania, opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.

Oferta jest ważna jeszcze 2319 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Betoniarz (Belgia, stawka 14,97 EUR brutto/h)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Betoniarz (Belgia, stawka 14,97 EUR brutto/h) w miejscowości: Dilsen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Betoniarz (Belgia, stawka 14,97 EUR brutto/h) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Betoniarz (Belgia, stawka 14,97 EUR brutto/h), praca w Dilsen dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.