Pracownik produkcj - praca dla kobiet i mężczyzn

Lokalizacja: Siechnice , dolnośląskie
Praca Pracownik produkcj - praca dla kobiet i mężczyzn

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta, który specjalizuje się w dostarczaniu produktów i rozwiązań wygłuszeniowych, uszczelniających i zabezpieczających dla branży samochodowej i AGD, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:


OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będzie należało przygotowanie narzędzi niezbędnych do produkcji (tj. wykrojnik, materiał), pomiar wyciętych elementów i pakowanie wyciętych elementów do kartonów.

Wymagania

WYMAGANIA

Posiadasz roczne doświadczenie na podobnym stanowisku? Cechuje Cię umiejętność logicznego myślenia, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków? Jesteś osobą, która może pochwalić się zdolnościami manualnymi?

Jeśli odpowiedziałaś TAK na powyższe pytania to oznacza, że nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Oferujemy

OFERUJEMY

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym. To Ty decydujesz, na którą zmianę chcesz pracować. Oferujemy wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2560 zł brutto, ppremię roczną na koniec roku w przedziale 500-1000 zł, a po okresie próbnym 150 zł premii i możliwą podwyżkę.

Musisz dojeżdżać do pracy? Nie ma problemu! Masz możliwość wynajęcia pokoju w mieszkaniu służbowym 10 minut od zakładu pracy. Ponadto, kompleksowo Cię przeszkolimy.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Oferta jest ważna jeszcze 2466 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcj - praca dla kobiet i mężczyzn

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcj - praca dla kobiet i mężczyzn w miejscowości: Siechnice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcj - praca dla kobiet i mężczyzn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcj - praca dla kobiet i mężczyzn, praca w Siechnice dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.